Kariera. Możliwości rozwoju

W naszej firmie oferujemy różne ścieżki rozwoju:

Bądź fachowcem w swojej dziedzinie!

Zastosowanie najnowocześniejszych technologii wpływa na jakość nie tylko naszych mebli, ale również samej pracy. Zatrudniamy fachowców, m.in. szwaczy, tapicerów, stolarzy. Oferujemy pracę zarówno dla doświadczonych osób, jak i przyuczenie do zawodu.

Na początku procesu produkcyjnego stolarze z gotowych elementów zbijają stelaż pod konkretny mebel.

Szwacze zszywają wykrojone elementy z tkaniny i przekazują do tapicerni.

Następnie tapicerzy naciągają pokrowce na gotowy stelaż i nadają ostateczną formę meblom.

Prace nad tworzeniem mebli wspomagają krojczy, którzy dbają o odpowiednie wycięcie materiału, a także pracownicy wydziału rozkroju pianki, która stanowi wypełnienie mebla. Proces ten jest w dużej mierze zautomatyzowany.

Pracuję w zawodzie

"Jestem z wykształcenia stolarzem i cieszę się, że mam możliwość pracy w wyuczonym zawodzie. Jest to dla mnie bardzo ważne i daje mi duże spełnienie zawodowe".

Starszy stolarz, Wojciech pracuje w firmie POLIPOL MEBLE Polska od 1994 roku.

Wesprzyj firmę specjalistyczną wiedzą!

Jesteś specjalistą, a z Twojej pracy korzystają pozostałe obszary w firmie. W naszym przedsiębiorstwie możesz rozwijać się np. jako pracownik modelarni, który wykonuje prototypowe wersje nowych modeli mebli i poszukuje najbardziej optymalnych rozwiązań produkcyjnych. Na tym stanowisku pracują osoby, które posiadają już wieloletnie doświadczenie i wiedzę.

Od mojej pracy zależy zadowolenie klienta

"Pracuję jako kontroler jakości. Moja praca opiera się na dbałości o każdy detal, tak aby finalny odbiorca naszych mebli był zadowolony z zakupu. Swoje relacje ze współpracownikami buduję na otwartości i wzajemnej pomocy".

Pracownik kontroli jakości, Albin pracuje w firmie POLIPOL MEBLE Polska od 2000 roku.

Z kolei praca technologa związania jest z procesem przygotowania mebli do produkcji i opracowania cyklu produkcyjnego. Na podstawie modelu technolog określa, ile materiału (tkaniny, drewna, pianki) będzie potrzebne do wyprodukowania poszczególnych mebli.

Specjaliści pracują także na stanowiskach w zakresie planowania, sprzedaży, zaopatrzenia, transportu, magazynowania, kontroli jakości, informatyki, kadr czy administracji.

Widzę efekt długoletniej pracy – daje mi to ogromną satysfakcję!

"Swoją przygodę zawodową z firmą POLIPOL zaczynałem od stanowiska tapicera. Po niedługim czasie podjęto decyzję o utworzeniu Działu Technologii. W proces jego powstawania byłem zaangażowany od samego początku. Obecnie dział liczy kilkanaście osób, mamy wypracowane wszelkie normy i specyfikacje. To, że widzę efekt tej długoletniej pracy każdego dnia, daje mi energię w radzeniu sobie z kolejnymi wyzwaniami zawodowymi"!

Zastępca kierownika Działu Technologii i Modelarni, Wiesław pracuje w firmie POLIPOL MEBLE Polska od 2003 roku.

Koordynuj pracę zespołu!

W ramach tego obszaru przejmujesz odpowiedzialność za określony zakres obowiązków. Wspiera Cię zespół lub dział, którym kierujesz. Jesteś przy tym otwarty na nowe projekty w swoim obszarze i dążysz do optymalizacji procesów. Przykładem takiego stanowiska jest kierownik wydziału.

Z uśmiechem na twarzy podejmuję kolejne wyzwania

"Każdy dzień mojej pracy to inna historia, nie mogę narzekać na monotonię czy rutynę – i bardzo się z tego cieszę. Do każdego nowego wyzwania podchodzę z uśmiechem na twarzy – pozytywne podejście to podstawa sukcesu"!

Zastępca kierownika stolarni,Dariusz pracuje w firmie POLIPOL MEBLE Polska od 1996 roku.

Moja praca daje mi ogromną satysfakcję

"W firmie POLIPOL pracuję jako kierownik Magazynu Tkanin. Praca na obecnym stanowisku daje mi ogromną satysfakcję, gdyż po wielu latach widzę efekty mojego doświadczenia, którego nabrałam pracując w firmie. Moje zajęcia są ciekawe i różnorodne. Mam dobry kontakt z ludźmi, co jest dla mnie bardzo ważne i napędza mnie do działania".

Kierownik Magazynu Tkanin, Danuta pracuje w firmie POLIPOL MEBLE Polska od 1994 roku.